| Product Information | |
| Product Number | ZY1690978 |
| Product Name | Ghost Happy Whistle Whack-a-Mole (1 PC/bag) |
| Brand Name | Smart?Creativity |
| Product Category | Educational Toys |
| Product Certification | BPA, EN71, 10P, CPSIA?HR4040, PAHs, ASTM?F963, COC, CPC, CE, UKCA, CA65, CP65, GCC, CCC |
| Main Material | Plastic |
| Main Color | Yellow/Pink/White |
| Gender | Boys??Girls |
| Age | 3 Years & Up |
| Applicable Occasions | Indoor/Outdoor |
| Place of Production | Shantou, Guangdong |
| Supply Type | OEM Service |
| Customization | Accepted |
| Third Party Inspection | Accepted |
| Package Type | Color Box |
| Packaging Specifications | 14*13*3cm |
| Product Specifications | 9.2*4.3*9.6cm |
| Product Carton Dimensions | |
| Carton Quality | 360PCS |
| Carton Specifications | 59*40*55cm |
| Carton Gross Weight | 11.4kg |
| Carton Net Weight | 10.5kg |
| Carton Volume | 0.13 |











































