| Attribute | Value |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Age | 2-3Y, 4-6Y, 7-9Y |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | GaryToy |
| Features | Mini, Sounding |
| Model Number | SM453542 |
| Item | Automatic Piggy Bank |
| Function | Automatic banknote rolling, key to open the door, with music |
| Color | Blue, White, Purple |
| Battery | 2*1.5V AA, not included |
| Product Size | 12.1×10.6×17 CM |
| Packing | Color Box |
| Packing size | 12.7×11.5×17.5 CM |
| Quantity/Carton | 60 PCS |
| OEM | Yes |
| MOQ | 1 Carton |
| Selling Units | Single item |
| Single package size | 22.7X21.5X27.5 cm |
| Single gross weight | 1.000 kg |
Products Description
|
Item NO.
|
SM453542
|
Product Size:
|
12.1×10.6×17 CM
|
|
Item Name:
|
Automatic Piggy Bank
|
Packing Size:
|
12.7×11.5×17.5 CM
|
|
Color:
|
Blue, white, purple
|
Carton Size:
|
58.5×51.5×53.5 CM
|
|
Material:
|
ABS
|
Packing:
|
Color Box
|
|
20ft FCL:
|
10380?Sets (173 Cartons)
|
Quantity/Carton:
|
60 Sets
|
|
40ft?FCL:
|
21480?Sets (358 Cartons)
|
Volume/Carton:
|
0.162?CBM
|
|
40ft hq FCL:
|
25200?Sets (420 Cartons)
|
Gross/net weight /Carton:
|
27.5/26 KGS
|




































Reviews
There are no reviews yet.