| Product Information | |
| Product Number | ZY1527379 |
| Product Name | Puzzle Unlock Car |
| Brand Name | Smart?Creativity |
| Product Category | Educational Toys |
| Product Certification | BPA, EN71, 10P, CPSIA?HR4040, PAHs, ASTM?F963, COC, CPC, CE, UKCA, CA65, CP65, GCC, CCC |
| Main Color | Pink/Blue/Gray |
| Gender | Boys??Girls |
| Age | 3 Years & Up |
| Applicable Occasions | Indoor/Outdoor |
| Place of Production | Shantou, Guangdong |
| Supply Type | OEM Service |
| Customization | Accepted |
| Third Party Inspection | Accepted |
| Package Type | Color Box |
| Packaging Specifications | 9*6.2*9.2cm |
| Product Specifications | 8.9*6.1*9.5cm |
| Product Carton Dimensions | |
| Carton Quality | 288PCS |
| Carton Specifications | 74.5*39*58cm |
| Carton Gross Weight | 31kg |
| Carton Net Weight | 28kg |
| Carton Volume | 0.169 |











































