| Attribute | Value |
|---|---|
| Style | Educational Toy |
| Material | Plastic |
| Power | Battery |
| Shape | Long |
| Type | Reading Machine |
| Memory Size | Other |
| Battery | 3*1.5V AA (not included) |
| Features | Educational |
| Age Range | 5 to 7 years, 8 to 13 Years, 14 Years & up |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SamToyCn |
| Model Number | SM169715 |
| Item | Laptop Computer Toy Learning Machine |
| Packing | Display Box |
| Quantity/Carton | 72 pcs |
| Product size | 19.4×16.5×5 CM |
| Packing size | 19.4×16.5×5 CM |
| Carton size | 69x42x53 CM |
| Language | English |
| MOQ | 1 Carton |
| Gross/net weight /Carton | 20/18 KGS |
| Selling Units | Single item |
| Single package size | 29.4X26.5X15 cm |
| Single gross weight | 1.000 kg |
Product Description
Detail of?Samtoy Educational Toys Russian English Mini Learning Machine Kids Learning Laptop Pink Computer Toy Laptop Toy
|
Item No.
|
SM169715
|
|
Item name
|
Russian English Computer (20 Functions)
|
|
Packing
|
Display Box
|
|
Product size
|
19.4×16.5×5 CM
|
|
Packing size
|
19.4×16.5×5 CM
|
|
Carton size
|
69x42x53 CM
|
|
Quantity/Carton
|
72 PCS
|
|
Volume/Carton
|
0.1536?CBM
|
|
Gross/net weight /Carton
|
20/18 KGS
|
|
MOQ
|
3 Cartons
|
|
Battery
|
3*AA (not included)
|





































Reviews
There are no reviews yet.